web analytics

Nieuwe liefde op Mallorca: Anna-Maria Zimmermann en Julian Benz zijn een stel

Anna-Maria Zimmermann

Het gonst van de geruchten op Mallorca, en deze keer lijken ze waar te zijn: zangeres Anna-Maria Zimmermann is opnieuw verliefd – en wel op haar collega Julian Benz. Wat begon als gefluister onder de Ballermann-artiesten is inmiddels bevestigd, onder meer door zanger Ikke Hüftgold, die optreedt als hoofd van het artiestenbureau dat Julian vertegenwoordigt.

Een nieuw hoofdstuk na haar scheiding

Anna-Maria Zimmermann, bekend van talloze hits en geliefd onder Schlager- en Ballermann-fans, maakte in januari 2025 haar scheiding van echtgenoot Christian Tegeler bekend. Het stel was zeventien jaar samen, waarvan bijna tien jaar getrouwd. Ze hebben twee zonen samen: Matti (geboren in 2017) en Sepp (2020). Na een moeilijke periode lijkt Anna-Maria nu de liefde opnieuw gevonden te hebben.

Bevestiging van Ikke Hüftgold

Zanger en impresario Ikke Hüftgold bevestigde de relatie in een interview over de artiesten van het populaire Megapark:
“Ik ben heel blij dat Julian in Anna-Maria een geweldige vrouw heeft gevonden. Ze lijken erg gelukkig, en misschien leert ze hem wel hoe hij zacht moet zingen.”

Speels en open op sociale media

Op Instagram bevestigen Anna-Maria en Julian de geruchten op hun eigen manier: met humor en charme. In een vrolijke video zien we hen samen onder een palmboom, champagne in de hand, zichtbaar gelukkig en ontspannen. Anna-Maria schrijft daarbij de betekenisvolle woorden:
“Geluk is geen bestemming, het is een reis. Laten we gaan reizen…”

Hoewel de reacties op hun liefde overwegend positief zijn, laat Anna-Maria in een andere post ook weten dat het plotselinge mediageweld niet makkelijk is. Ze schrijft:
“De telefoon blijft maar overgaan, maar we willen gewoon gelukkig zijn en van ons leven genieten. Laat me / ons alsjeblieft ademen en genieten (lieve pers, ik weet dat het jullie werk is).”

Terug op het podium – en samen in het Megapark

Na een pauze van een jaar op Mallorca, keert Anna-Maria dit jaar terug op de Ballermann, maar dit keer niet in de vertrouwde Bierkönig. Ze staat nu geprogrammeerd voor het Megapark, waar ook Julian Benz deze zomer optreedt. Voor beiden betekent dit een nieuw begin – professioneel én persoonlijk.

Julian Benz, geboren in Warstein en opgegroeid in Willingen, is een gevestigde naam in het feestcircuit. Met zijn optredens onder de naam Jöli begon hij in 2017 op de Ballermann. Inmiddels geeft hij tot wel 100 shows per jaar.

Publiek reageert warm

De relatie wordt warm onthaald door fans op sociale media. Onder de video van het stel stromen de gelukwensen binnen. En ook Julian liet van zich horen: hij reageerde op Anna-Maria’s post met drie rode harten – een stille, maar duidelijke boodschap.

Een nieuwe liefde, een frisse start, en een zomer vol muziek op Mallorca. Voor Anna-Maria Zimmermann en Julian Benz belooft het een bijzonder seizoen te worden.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Scroll naar boven